Převod VHS


Česká pošta

Zaslání materiálů je možné pomocí České pošty jako balík na poštu nebo balík do ruky na adresu Pavel Uhrin, Smrček 63, 538 51 Smrček.

Budete muset vyplnit podací lístek (do podacího lístku doporučuji uvést také moje telefonní číslo 774 134 963 a e-mail info@analogtransfer.cz). Můžete využít také www.podacilistek.cz k vyplnění a vytištění předem.

Doporučuji před odesláním také navštívit aktuální ceník České pošty a zvolit vhodný rozměr krabice od tohoto rozměru se bude odvíjet také cena zpětného odeslání.

Připravte si váš materiál, který budete chtít převést a zabalte jej do krabice s výztuhou, v případě, že budete chtít vaše záznamy uložit na vlastní médium, tak jej přiložte. Na cca 1h záznamu budete potřebovat při běžné kompresi videa cca 2GB místa na vašem Flash disku nebo Usb disku. Pokud si však nejste jistí, vše Vám propočítám po telefonu. Je také možné domluvit se na uložení nekomprimovaného záznamu.

Zpětné zaslání je možné přes Zásilkovnu, osobně, na trase nebo jinou kurýrní službou a to jak na dobírku, tak i s platbou předem na účet.

Pokud chcete zdigitalizovaný záznam zaslat elektronicky dříve než dojde k fyzickému předání kazet, je nutné provést platbu předem na účet. Pro uspíšení je možné zaslat na e-mail potvrzení o platbě z banky. Obratem pak získáte odkaz ke stažení na Uschovna.cz.