Převod VHS


Osboní předání

POZOR !

Od 1.3.2021 bude osobní předání omezeno. Materiály můžete přivézt na adresu Smrček 63, 538 51 Smrček, ale předání bude koordinováno telefonickým hovorem bez osobního kontaktu. Materiály zanecháte v igelitové tašce nebo krabici u dveří, po vašem odjezdu budou materiály neprodlneně vyzvednuty. Svoz materiálů bude probíhat podobným způsobem.

Vždy je nutné předem zavolat a domluvit se na podrobnostech. Předávat můžete na adrese Smrček 63, 538 51 Smrček, nebo se domluvit na vyzvednutí na trase Zaječice, Chrast, Orel, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové. Touto trasou jezdím pravidelně.

Připravte si váš materiál, který budete chtít převést (nejlépe do nějaké krabice nebo alespoň do tašky), v případě, že budete chtít vaše záznamy uložit na vlastní médium, tak jej přiložte. Na cca 1h záznamu budete potřebovat při běžné kompresi videa cca 2GB místa na vašem Flash disku nebo Usb disku. Pokud si však nejste jistí, vše Vám propočítám po telefonu. Je také možné domluvit se na uložení nekomprimovaného záznamu.

Zpětné předání je možné buď osobně nebo kurýrní službou. Pokud chcete zdigitalizovaný záznam zaslat elektronicky dříve než dojde k fyzickému předání kazet, je nutné provést platbu předem na účet. Pro uspíšení je možné zaslat na e-mail potvrzení o platbě z banky. Obratem pak získáte odkaz ke stažení na Uschovna.cz.