Převod VHS


Zásilkovna.cz

Připravte si váš materiál, který budete chtít převést a zabalte jej do krabice s výztuhou, v případě, že budete chtít vaše záznamy uložit na vlastní médium, tak jej přiložte. Na cca 1h záznamu budete potřebovat při běžné kompresi videa cca 2GB místa na vašem Flash disku nebo Usb disku. Pokud si však nejste jistí, vše Vám propočítám po telefonu. Je také možné domluvit se na uložení nekomprimovaného záznamu.

Poté co si balíček nachystáte mne kontaktujte/vyplňte objednávku níže, získáte unikátní kód, který nahlásíte obsluze na nebližší pobočce Zásilkovny. Předem nic neplatíte, doprava bude vyúčtována až po dokončení zakázky.

Zpětné zaslání je možné opět přes Zásilkovnu, osobně, na trase nebo jinou kurýrní službou a to jak na dobírku, tak i s platbou předem na účet.

Pokud chcete digitalizovaný záznam zaslat elektronicky dříve než dojde k fyzickému předání kazet, je nutné provést platbu předem na účet. Pro uspíšení je možné zaslat na e-mail potvrzení o platbě z banky. Obratem pak získáte odkaz ke stažení na Uschovna.cz.